شنوایی شناسی در منزل در بسیاری از افرادسالمند دچار کاهش شنوایی یا به اصطلاح سنگینی گوش(پیر گوشی) برای درمان  و توانبخشی جسمی آنان بسیار مهم است .برای افرادی که توانایی حرکتی ندارند مانند افراد سالمند و تحمل شلوغی و انتظار در صف مراجعین شنوایی شناسی ، برای بسیاری از سالمندان دشوار است  خدمات شنوایی سنجی در منزل می تواند کمک زیادی در دریافت خدمات داشته باشد.

توانبخشی شنوایی شناسی سالمندان

شنوایی سنجی به معنای استفاده از ابزار مختص اندازه گیری میزان شنوایی فرد  می باشد. متخصصان زیادی که دارای علم لو تعهد کاری نسبت به بیماران می باشند، در زمینه انجام ان فعالیت می کنند. 

خدمات شنوایی سنجی در منزل زمینه تشخیص به موقع و نیز درمان سریع را برای فرد فراهم می کند. در این دسته از خدمات متخصصان با تجربه ای که دانش لازم جهت تشخیص و درمان مشکلات شنوایی را دارند، در محل زندگی فرد به ارزیابی شنوایی او و در صورت نیاز شروع مراحل درمان خواهند پرداخت.

متخصصان گوش پس از ارزیابی و بررسی شنوایی بیمار با استفاده از دستگاه های پیشرفته ای که در اختیار دارند و نیز بر اساس نوار گوشی که از فرد می گیرند، در صورت لزوم و تشخیص سطح شنوایی پائین فرد، سمعک مناسب را برای او تجویز می نمایند و با توجه به پیشرفت های چشمگیری که امروزه در عرصه های مختلف علمی و نیز در حوزه شنوایی صورت گرفته است، برندهای مختلفی از سمعک در بازار موجود می باشد که همین امر سر در گمی افراد برای انتخاب سمعک را به دنبال دارد. 

ما در مرکز جامع توانبخشی سالمندان یاس با مشاوره پزشکی تلفنی و انتخاب مجرب ترین کارشناسان شنوایی سنجی در محیط امن منزل سالمند و با آرامش بیشتر خدمات مورد نیاز شما را ارائه می کنیم .

انواع خدمات شنوایی شناسی :

  • تست شنوایی سنجی سالمندان در منزل

  • قالب گیری گوش و تنظیم سمعک در منزل

جهت ثبت نام و استفاده از کلاسهای گروهی و یا فردی با
بخش مراقبت و توانبخشی روزانه مهد سالمندی یاس

۴۴۲۸۰۴۲۹

۰۹۰۳۸۶۶۵۹۳۵

تماس حاصل فرمایید

×

Powered by WhatsApp Chat

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟